دلتامگ

طراحی سایت با وردپرس یا طراحی سایت با برنامه‌نویسی؟

در این مقاله به مقایسه طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت با برنامه‌نویسی می‌پردازیم و مزایا و معایب هر کدام را بیان می‌کنیم.

ادامه مطلب
ارسال پیام گروهی در واتساپ با اکسل

ارسال پیام‌انبوه در واتساپ از طریق خود نرم‌افزار اکسل، روش سنتی است که معمولا نیاز است مراحل آن به‌صورت دستی انجام شود که بسیار زمان‌بر است. در این مقاله از دلتاگروپ به شما آموزش می‌دهیم که چگونه این کار را با سرعت بالاتری انجام دهید.

ادامه مطلب
ارسال پیام انبوه در تلگرام

در این مقاله به معرفی ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام دلتاگروپ می‌پردازیم.

ادامه مطلب
پیام‌رسان مارکتینگ

ارتباط از طریق پیام‌رسان فوری، فرصت جدیدی برای گفت‌وگو و اطلاع‌رسانی بین مشتریان را فراهم می‌کند. در این مقاله از دلتاگروپ به معرفی بهترین برنامه‌های پیام‌رسان فوری می‌پردازیم.

ادامه مطلب
تبلیغات در پیام‌رسان‌ها

در این مقاله از دلتاگروپ درباره تبلیغات در پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی توضیح می‌دهیم.

ادامه مطلب
ارسال پیام انبوه در بله

بعد از استفاده موفق از اس‌ام‌اس مارکتینگ حالا نوبت به تبلیغات انبوه در بله رسیده است. در این مقاله بهترین ربات ارسال پیام انبوه در بله را معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب
تاریخچه واتساپ

در این مقاله قصد داریم درباره سال تاسیس واتساپ و ویژگی‌های برجسته آن صحبت کنیم، همچنین به طور مفصل به نقش واتساپ در ایران اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب
آموزش ساخت کانال در واتساپ

در این مقاله آموزش گام‌به‌گام ساخت کانال در واتساپ را برای شما فراهم کرده‌ایم.

ادامه مطلب
ارسال پیام در واتساپ بدون نیاز به ذخیره شماره تلفن

ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره تلفن یکی از امکاناتی است، که می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن واتساپ انجام دهید. در این مقاله، چگونگی انجام این کار را توضیح می‌دهیم.

ادامه مطلب
آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام

استفاده از شماره‌های مجازی یک راه بسیار مناسب برای حفظ حریم خصوصی افراد است، در این مقاله به مزایای ایجاد شماره مجازی و روش‌های ساخت آن می‌پردازیم

ادامه مطلب
آموزش نوشتن متن تبلیغاتی جذاب برای کافی‌شاپ

اس ام اس مارکتینگ راهکاری موثر و جذاب برای جذب مشتریان در صنعت کافی‌شاپ است، در این مقاله به مزایای اس‌ام‌اس مارکتینگ و چگونگی انجام آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب
با این سایت‌ها می‌توانید منودیجیتال خود را داشته باشید.

امروزه استفاده از منو دیجیتال به امری ضروری در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها تبدیل شده است، در این مقاله به معرفی مزایای منو دیجیتال منو پارس و چند سایت خارجی برای ساخت منو میپردازیم

ادامه مطلب