ارسال پیام انبوه در بله

بعد از استفاده موفق از اس‌ام‌اس مارکتینگ (ارسال پیامک تبلیغاتی) که توسط کسب و کارها با استقبال زیادی مورد استفاده قرار گرفت، حالا نوبت به تبلیغات انبوه در بله رسیده است. ارسال پیام‌های انبوه در بله به شما امکان می‌دهد با تنظیم یک محتوای جذاب از طریق مشاوره رایگان دلتاگروپ، برند خود را به خوبی معرفی کنید و به فروش‌های شگفت‌آوری دست پیدا کنید. در این مقاله بهترین ربات ارسال پیام انبوه در بله را معرفی خواهیم کرد.


ارسال انبوه پیامک


هزینه تبلیغات در بله


تبلیغات در بله به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:


هزینه  تبلیغات کلیکی در بله


در تبلیغات کلیکی، هزینه‌ها به ازای هربار کلیک بر روی بنر تبلیغاتی شما محاسبه می‌شود. این نوع تبلیغات برای کسب‌وکارها و برندهایی مناسب است که به دنبال جلب توجه مخاطبانی هستند که به محتوای آن‌ها علاقه دارند. هزینه تبلیغات کلیکی در بله برای هر کلیک به مقدار ۳۰۰ تومان تعیین شده است. اگر تصمیم به انتخاب لینک تبلیغ خارج از بله دارید، هزینه کلیک به سه برابر افزایش می‌یابد.


هزینه تبلیغات بازدیدی در بله


تبلیغات بازدیدی به شما اجازه می‌دهد تا هزینه‌ها را بر اساس تعداد بازدید‌هایی که تبلیغات شما در بله دریافت می‌کند، محاسبه کنید. این روش برای کسب‌وکارها و برندهایی که به دنبال افزایش دیده شدن خود هستند، مناسب است. تعرفه تبلیغات بازدیدی در بله برای هر بازدید به مقدار ۴ تومان تعیین شده است. اگر تصمیم به انتخاب لینک تبلیغ خارج از بله دارید، هزینه بازدید به سه برابر افزایش می‌یابد.


هزینه تبلیغات با استفاده از لینک جوین در بله


به منظور افزایش تعامل با کاربران و جذب اعضای جدید به کانال یا وب‌سایت خود، می‌توانید از لینک دعوت استفاده کنید. در این روش، به ازای هر کلیک بر روی لینک دعوت، مبلغی به عنوان هزینه تبلیغات در بله پرداخت می‌شود که معمولاً به مقدار ۲۰۰۰ تومان است. این روش به عنوان یک راه کارآمد در جذب اعضا و افزایش تعداد فالوورها و کاربران وفادار به کسب‌وکار یا محتوای شما مطرح می‌شود.


انواع تبلیغات در بلهتبلیغات بنری: افزایش توجه و فروش


یکی از روش‌های مؤثر در تبلیغات آنلاین، تبلیغات بنری در بله می‌باشد. این روش با استفاده از بنرهای گرافیکی و جذاب، توجه کاربران را به خود جلب می‌کند و از طریق تصاویر و متن‌های مختصر، پیام شما را به نمایش می‌گذارد. تبلیغات بنری منجر به افزایش دیده‌شدن محصولات و خدمات شما می‌شود و در نهایت به افزایش فروش کمک می‌کند.


تبلیغات همسان (نتینو):


یک روش دیگر که می‌توانید در تبلیغات در بله از آن بهره ببرید، تبلیغات همسان یا به اصطلاح "نتینو" می‌باشد. در این روش، محتواهای خود را به یک شکل تبلیغاتی و هماهنگ به نمایش می‌گذارید. این محتواها می‌توانند شامل تصاویر، متن‌ها و اطلاعات کلی در مورد محصولات یا خدمات شما باشند. تفاوت این روش با تبلیغات بنری در همسانی محتوا با محتوای کانال یا پیج شماست که باعث جذب کاربران به طور طبیعی می‌شود.


معرفی ربات ارسال پیام انبوه در بله دلتاگروپ


ارسال پیام‌های تبلیغاتی در بله به همه مخاطبان، یک روش کارآمد برای تبلیغ محصولات و خدمات شما با هزینه کمتر می‌باشد. انجام دادن این کار به صورت دستی غیرممکن است و قطعاً در میانه‌روی این مسیر محدودیت‌هایی وجود دارد.


شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای هر تبلیغ در بله ندارید. تنها با پرداخت یک هزینه ثابت و مقرون به صرفه، می‌توانید از تمامی خدمات و قابلیت‌ها بهره‌برداری کرده و تجربه‌ی فروش موفقی در کسب و کارتان را داشته باشید.ربات ارسال پیام در بله دلتاگروپ، بهترین انتخاب برای شما


ربات ارسال پیام در بله دلتاگروپ به شما امکان ارسال پیام‌های انبوه در بله را در کمترین زمان با قابلیت ارسال متن نامحدود، پیام‌های تصویری، ویدئویی و لینک‌ها فراهم می‌کند.


ارسال پیام در بله بدون نیاز به ذخیره شماره تلفن امکان دیگری است که دستیار هوشمند دلتاگروپ در اختیار شما قرار می‌دهد. این ربات امکان استفاده همزمان از چند کاربر با یک شماره را نیز فراهم می‌کند.


می‌توانید در تمام طول مدت استفاده از ربات بله دلتاگروپ، از مشاوران ما به صورت رایگان بهره‌برداری کرده و تبلیغات جذاب و هدفمند در بله داشته باشید. به اصطلاح، "کار را به کاردان بسپارید."


هیچ خریدی بدون تست انجام نمی‌شود! اگر به دنبال ربات رایگان ارسال پیام انبوه در بله هستید، ما همچنان به شما ربات دلتاگروپ را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید به مدت 48 ساعت از تمامی خدمات این دستیار هوشمند به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید، همچنین می‌توانید در ویدئو زیر نحوه کار با این ربات را مشاهده کنید:

بالا بردن کارایی تبلیغات در پیام‌رسان بله با تأکید بر مزایای آن، امکان‌پذیر است:افزایش بازدید و مخاطبان هدف


تبلیغات در پیام‌رسان بله به شما امکان می‌دهد تا به طور مستقیم به مخاطبان خود پیام‌های تبلیغاتی ارسال کنید. این امر باعث افزایش بازدید از محتوای شما و جذب مخاطبان هدف می‌شود. تبلیغات هدفمند در بله می‌توانند به بهبود نتایج تبلیغاتی شما کمک کنند.


کاهش هزینه تبلیغات


استفاده از تبلیغات در پیام‌رسان بله به شما این امکان را می‌دهد که درست‌ترین هدف‌ها و مخاطبان خود را انتخاب کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که هزینه تبلیغات خود را کاهش دهید و به نتایج بهتری دست یابید.


افزایش تعامل با مشتریان


تبلیغات در پیام‌رسان بله می‌توانند به افزایش تعامل با مشتریان شما کمک کنند. شما می‌توانید به مشتریان پیام‌های تبلیغاتی ارسال کنید و از آن‌ها بازخورد دریافت کنید. این تعامل باعث افزایش ارتباط شما با مشتریان می‌شود.


ارتقاء شناخت برند


با استفاده از تبلیغات در پیام‌رسان بله، شما می‌توانید شناخت برند خود را ارتقا دهید. پیام‌های تبلیغاتی شما به مخاطبان شما ارسال می‌شوند و شناخت برند شما افزایش می‌یابد. این به شما امکان می‌دهد تا برند خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید.


ارتقاء اعتماد مشتریان


تبلیغات در پیام‌رسان بله می‌توانند به افزایش اعتماد مشتریان به برند شما کمک کنند. اعتماد مشتریان به محتوایی که از طریق پیام‌رسان بله دریافت می‌کنند افزایش می‌یابد.


رصد و اندازه‌گیری نتایج


یکی از مزایای تبلیغات در پیام‌رسان بله این است که شما می‌توانید نتایج تبلیغات خود را به دقت رصد و اندازه‌گیری کنید. شما می‌توانید ببینید که چقدر از مخاطبان شما پیام‌های تبلیغاتی را مشاهده کرده‌اند و چقدر از آن‌ها به اعمال تبلیغاتی شما واکنش نشان داده‌اند. این اطلاعات به شما این امکان را می‌دهند که به بهبود تبلیغات خود بپردازید و نتایج بهتری دست یابید.


سخن پایانی:


ارسال پیام انبوه در بله به عنوان یکی از روش‌های موثر در گسترش برند و افزایش بازدید از خدمات و محصولات در دنیای کسب و کار شناخته می‌شود. تبلیغات انبوه در بله تاثیرگذاری بالایی دارد زیرا یکی از مهمترین شبکه‌های اجتماعی در ایران بوده که شباهت‌هایی به تلگرام دارد و نیازمندی‌های کاربران را در محیط آن برآورده می‌کند. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، سپاسگزاریم. مثل همیشه منتظر خواندن نظرات و سوالات شما همراهان عزیز هستیم.


بانک اطلاعات مشاغل