طراحی سایت دلتاگروپ

شرکت طراحی سایت دلتاگروپ

دلتاگروپ هر آنچه را که برای یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید را شامل می‌شود، طراحی سایت فروشگاهی در دلتاگروپ با استفاده از جدیدترین متدها و در بالاترین سطح کیفیت با ساختاری قابل ارتقا انجام می‌‌شود. فروش 24 ساعته، فروش بدون محدودیت جغرافیایی و افزایش محبوبیت برند، کارهایی هستند که فروشگاه های آنلاین معمولی نمی توانند انجام دهند.

امکانات زیر تنها بخشی از امکانات سایت های فروشگاهی دلتاگروپ است و این امکانات با توجه به قابلیت به روز رسانی خودکار در حال افزایش و همگام شدن با نیاز های مشتریان می باشد.

سایت فروشگاهی یک فروشگاه دیجیتالی نیست، راه‌اندازی این سایت‌ها فرصتی برای تقویت ارتباط با مشتریان و ایجاد رابطه ای ماندگار است. به همین دلیل است که تیم ما رویکرد کاربر محوری را برای توسعه وب سایت فروشگاهی اتخاذ می کند و بر ایجاد یک تجربه خرید بی نظیر در طراحی و عملکرد تمرکز دارد.

یک کسب و کار آنلاین به منظور سوددهی نیاز به طراحی وب سایت فروشگاهی با فرمت مناسب دارد.

محصولات در یک وب سایت فروشگاهی باید به شیوه ای جذاب نمایش داده شوند تا بازدیدکنندگان ترغیب به خرید شوند. ترکیبی از عملکرد و چیدمان خلاقانه می تواند در زمینه تجارت الکترونیک آنلاین معجزه کند! می‌دانیم که نیاز هر مشتری متفاوت است، به همین دلیل است که خدمات طراحی سایت فروشگاهی دلتاگروپ سفارشی است. چه بخواهید از ابتدا یک وب سایت کاملاً جدید بسازید یا برای بهینه سازی فروشگاه آنلاین موجود خود به کمک نیاز داشته باشید، کارشناسان دلتاگروپ به شما کمک می‌کنند.

فروشگاه های آنلاین به منظور ارائه عملکرد برتر به تعمیر و نگهداری دوره‌ای و به روز رسانی مداوم نیاز دارند. خدمات طراحی سایت فروشگاهی دلتاگروپ شامل بخش‌های مختلف امکانات بر اساس سایز بیزینس شما می‌باشد.

کدام يک از سه مدل فوق براي شما مناسب است؟

  • برای کسب و کارهای کوچک و متوسط پیشنهاد دلتاگروپ استفاده از مدل سایت های آماده است

  • برای برندهای شناخته شده و کسب و کارهای متوسط یا بزرگ تر با وجود رقبای بزرگ، پیشنهاد دلتاگروپ مدل طراحی اختصاصی است

  • برای استارتاپ ها یا وجود طرح از پیش تدوین شده، RFP خود را به دلتاگروپ ارسال نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند

پرسش‌ های متداول درباره طراحی سایت دلتاگروپ

شرکت دلتاگروپ با بیش از صدها پروژه موفق، یکی از ارائه دهندگان پیشرو راه‌حل های توسعه تجارت الکترونیک در کشور است. این به ما این امکان را می‌دهد که روش‌های کارآمد و رضایت بخشی را برای توسعه وب‌سایت های فروشگاهی ارائه کنیم.

بله، خدمات طراحی سایت فروشگاهی سفارشی دلتاگروپ به گونه‌ای طراحی شده است که رضایت مشتری را تضمین می‌کند، این خدمات شامل برنامه‌ریزی جلسات منظم، ارائه به‌روزرسانی‌های پیشرفته و پذیرش بازخورد شما در صورت لزوم می‌‌باشد

به طور کلی، طراحی یک وب سایت فروشگاهی می تواند از 1 هفته تا 4 هفته طول بکشد. علاوه بر این اگر پروژه پیچیده باشد، ممکن است به چند هفته دیگر نیاز داشته باشد تا کارهای نهایی آن انجام شود. ما از یک فرآیند توسعه چابک برای اطمینان از حداکثر بهره وری پروژه استفاده می کنیم.

بله! با تسلط تلفن های هوشمند و مرورگرهای تلفن همراه بر جهان، اهمیت ایجاد یک وب سایت فروشگاهی موبایل را درک می‌کنیم.

ما یک تیم بسیار مجرب متشکل از کارشناسان وب، متخصصان امنیت اطلاعات و توسعه دهندگان داریم که نیاز به ارائه سطوح بالایی از امنیت را برای یک فروشگاه آنلاین درک می کنند؛ شرکت دلتاگروپ از پروتکل های امنیتی پیشرفته برای جلوگیری از سرقت هویت و اطمینان از محافظت کامل تراکنش ها استفاده می می‌کند

بهینه سازی عملکرد برای اطمینان از تجربه خرید موفق آنلاین ضروری است. راه‌حل‌های وب‌سایت تجارت الکترونیک ما شامل بهینه‌سازی عملکرد با استفاده از تکنیک‌هایی مانند، Sprite Image Ajex Loading، کاهش سفارشات HTTP، حافظه پنهان صفحه، شبکه تحویل محتوا (cdn) و غیره است تا سرعت بارگذاری سایت شما به میزان قابل توجهی بهبود یابد.

پروژه های ما
همیاران ما